O nas

Nasza przygoda rozpoczęła się w grudniu 2014 roku, kiedy to wspólnie z Andreą Parolo – rodowitym Włochem, nauczycielem sztuki kulinarnej zorganizowaliśmy w zaprzyjaźnionej restauracji kilka edycji warsztatów kuchni włoskiej. Entuzjazm i aprobata uczestników spowodowały, że odważyliśmy się kontynuować nasze pasje.
Z miłości do rozmowy, podróży, zdrowej kuchni i pięknych wnętrz w szczególności ludzkich.
Z tęsknoty do prostych przyjemności, zwyczajnych czynności jak gotowanie, czytanie, spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny.
Z potrzeby poznawania ciekawych świata ludzi oraz miejsca i czasu, w którym można by te pragnienia realizować … powstała Kuchnia Baccaro – kameralne studio kulinarne.
Odbywają się tu warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, imprezy prywatne połączone ze wspólnym gotowaniem, spotkania integracyjne, eventy tematyczne, degustacje win, kameralne wystawy i projekcje filmowe oraz wiele innych zwykłych i niezwykłych wydarzeń. W Kuchni Baccaro po prostu toczy się życie !
Na co dzień każde z nas pracuje w swoim zawodzie, lubimy to co robimy, ale to Kuchnia skradła nasze serca, a dzięki Wam mamy energię i siłę, aby wspólnie rozwijać podjętą inicjatywę.

Dziękujemy.

Poznaj formułę naszych warsztatów

SzczegółyKontakt